Superior 3,5L Ethanol Burner (W: 60 cm)
Regular price
2.799,00 kr.
Sale price
2.799,00 kr.
Regular price
Choose your option
Bioethanol - 60 Liters
Regular price
1.699,00 kr.
Sale price
1.699,00 kr.
Regular price
Unit price
28,32 kr.per l
Choose your option
Built-in Profile - 60 cm
Regular price
2.249,00 kr.
Sale price
2.249,00 kr.
Regular price
Choose your option
Brackets in Steel for Safety Glass
Regular price
149,00 kr.
Sale price
149,00 kr.
Regular price
Choose your option
Dallas - Bio Fireplace with Arch - White
Regular price
2.999,00 kr.
Sale price
2.999,00 kr.
Regular price
Choose your option
Murus 1200 - Glossy White
Regular price
8.999,00 kr.
Sale price
8.999,00 kr.
Regular price
Choose your option
Outdoor Round Bioethanol Burner Insert - 5 Litres
Regular price
4.699,00 kr.
Sale price
4.699,00 kr.
Regular price
Choose your option
Outdoor Round 2,5 Litre Bioethanol Burner Ø19 cm
Regular price
1.799,00 kr.
Sale price
1.799,00 kr.
Regular price
Choose your option
Richmond - Bioethanol Fire Stove with Flat Back
Regular price
6.499,00 kr.
Sale price
6.499,00 kr.
Regular price
Choose your option
Oklahoma - Steel and Black Freestanding Bio Fireplace
Regular price
1.799,00 kr.
Sale price
1.799,00 kr.
Regular price
Choose your option
Ceiling Rod 50 cm – Steel
Regular price
995,00 kr.
Sale price
995,00 kr.
Regular price
Choose your option
Bioethanol Burner Insert - 37 cm
Regular price
2.499,00 kr.
Sale price
2.499,00 kr.
Regular price
Choose your option
Bioethanol - 40 Liters
Regular price
1.129,00 kr.
Sale price
1.129,00 kr.
Regular price
Unit price
28,23 kr.per l
Choose your option
Plastic Funnel
Regular price
49,00 kr.
Sale price
49,00 kr.
Regular price
Choose your option
Fragrance for Bio Fireplaces - Tumeric 10 ml.
Regular price
69,00 kr.
Sale price
69,00 kr.
Regular price
Choose your option
Brackets for Safety Glass - Black
Regular price
149,00 kr.
Sale price
149,00 kr.
Regular price
Choose your option
2.5 Litre Outdoor Superior Burner - W: 45 cm
Regular price
2.999,00 kr.
Sale price
2.999,00 kr.
Regular price
Choose your option
Black Heat-Powered Stove Fan – 3 Blades
Regular price
495,00 kr.
Sale price
495,00 kr.
Regular price
Choose your option
Open 3-Sided Bio Fireplace - White
Regular price
6.999,00 kr.
Sale price
6.999,00 kr.
Regular price
Choose your option
Nashville – Grey Beige Freestanding Bioethanol Stove
Regular price
7.999,00 kr.
Sale price
7.999,00 kr.
Regular price
Choose your option
Nashville – Oyster White Freestanding Bioethanol Stove
Regular price
7.999,00 kr.
Sale price
7.999,00 kr.
Regular price
Choose your option
Square Bioethanol Burner - 5L
Regular price
3.999,00 kr.
Sale price
3.999,00 kr.
Regular price
Choose your option
Ceramics Birchwood 6 pcs.
Regular price
799,00 kr.
Sale price
799,00 kr.
Regular price
Choose your option
Biothanol Burner Insert - 105 cm
Regular price
6.499,00 kr.
Sale price
6.499,00 kr.
Regular price
Choose your option
Pallet with 1 Liter Bioethanol - 540 Liter
Regular price
16.649,00 kr.
Sale price
16.649,00 kr.
Regular price
Unit price
30,83 kr.per l
Choose your option
Boston - Black Bioethanol Stove
Regular price
6.499,00 kr.
Sale price
6.499,00 kr.
Regular price
Choose your option
5L Round Outdoor Bioethanol Burner - Ø: 30 cm
Regular price
3.249,00 kr.
Sale price
3.249,00 kr.
Regular price
Choose your option
Bioethanol Burner Insert - 85 cm
Regular price
4.999,00 kr.
Sale price
4.999,00 kr.
Regular price
Choose your option
Superior 4.0L Ethanol Burner (W: 80 cm)
Regular price
3.499,00 kr.
Sale price
3.499,00 kr.
Regular price
Choose your option
Toronto Pipe 195 cm – Total Length 235cm
Regular price
1.999,00 kr.
Sale price
1.999,00 kr.
Regular price
Choose your option
Decorations Kit 2
Regular price
1.199,00 kr.
Sale price
1.199,00 kr.
Regular price
Choose your option
Decorations Kit 1
Regular price
1.499,00 kr.
Sale price
1.499,00 kr.
Regular price
Choose your option
Murus 1600 - Brushed Steel
Regular price
11.999,00 kr.
Sale price
11.999,00 kr.
Regular price
Choose your option
Honolulu – Blue Freestanding Bioethanol Stove
Regular price
6.999,00 kr.
Sale price
6.999,00 kr.
Regular price
Choose your option
Embla Freestanding Fireplace Surround – No Insert
Regular price
6.995,00 kr.
Sale price
6.995,00 kr.
Regular price
Choose your option
3,5 Litre Outdoor Superior Burner - W: 60 cm
Regular price
3.499,00 kr.
Sale price
3.499,00 kr.
Regular price




